CAPTCHA Riddler - Human Question & Answer Captcha (2.0.2) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Question
ja: 質問

en: Spam control
ja: スパムコントロール

en: Hint
ja: ヒント
