CAPTCHA Riddler - Human Question & Answer Captcha (2.0.2) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Question
tr: Soru

en: Spam control
tr: İstenmeyen posta (spam) denetimi
