CAPTCHA Riddler - Human Question & Answer Captcha (2.0.3) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Question
bo: དྲི་བ
