CAPTCHA Riddler - Human Question & Answer Captcha (2.0.3) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: ID
hi: आईडी

en: Question
hi: सवाल

en: Spam control
hi: स्पैम नियंत्रण
