CAPTCHA Riddler - Human Question & Answer Captcha (2.0.3) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Question
pt: Pergunta

en: Spam control
pt: Controle de spam

en: Riddles
pt: Questões

en: Riddle
pt: Questão
