CAPTCHA Riddler - Human Question & Answer Captcha (2.0.3) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Question
ru: Вопрос

en: Spam control
ru: Защита от спама

en: Hint
ru: Подсказка
