CAPTCHA Riddler - Human Question & Answer Captcha (2.0.3) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: ID
th: ไอดี

en: Question
th: คำถาม
