CAPTCHA Riddler (2.0.5) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Status
et: Olek

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Question
et: Küsimus

en: Captcha Riddler
et: Captcha Riddler mõistatused

en: Spam control
et: Rämpspostituste tõkestamine

en: Riddles
et: Mõistatused

en: Riddle
et: Mõistatus
