CAPTCHA Riddler (2.0.5) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Question
gl: Pregunta

en: Spam control
gl: Control de lixo
