CAPTCHA Riddler - Human Question & Answer Captcha (3.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Question
lt: Klausimas

en: Spam control
lt: Brukalų kontrolė
