CAPTCHA Riddler (3.0.0-beta1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Question
ro: Întrebare

en: Spam control
ro: Control de spam
