CAPTCHA Riddler - Human Question & Answer Captcha (3.0.0-beta1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: ID
vi: Mã

en: Question
vi: Câu hỏi
