CAPTCHA Riddler - Human Question & Answer Captcha (3.0.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Question
ca: Pregunta

en: Spam control
ca: Control de brossa o spam

en: Hint
ca: Indicació
