CAPTCHA Riddler - Human Question & Answer Captcha (3.0.0) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: ID
hu: Azonosító

en: Question
hu: Kérdés

en: Spam control
hu: Reklámszemét felügyelet

en: Riddles
hu: Kérdések

en: Hint
hu: Utalás
