CAPTCHA Riddler - Human Question & Answer Captcha (3.0.0) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Status
it: Stato

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: Question
it: Domanda

en: Spam control
it: Controllo spam
