CAPTCHA Riddler - Human Question & Answer Captcha (3.0.0) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Question
nl: Vraag

en: Spam control
nl: Spamcontrole

en: Hint
nl: Tip
