CAPTCHA Riddler (3.0.1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: ID
eu: IDa

en: Question
eu: Galdera
