CAPTCHA Riddler (3.0.1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: ID
ne: परिचय

en: Question
ne: प्रश्न
