CAPTCHA Riddler (3.0.1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Status
pt: Estado

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Ativado

en: Question
pt: Questão

en: Spam control
pt: Controle de SPAM
