CAPTCHA Riddler (3.0.1) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Question
uk: Питання

en: Spam control
uk: Контроль спаму

en: Hint
uk: Підказка
