CAPTCHA Riddler - Human Question & Answer Captcha (8.x-1.4) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Response
nl: Antwoord

en: Question
nl: Vraag

en: Spam control
nl: Spamcontrole

en: What's the correct answer?
nl: Wat is het juiste antwoord?
