Rigel (5.0.0) - en to eo translation catalogue (39 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Delete
eo: Forigu

en: Content
eo: Enhavo

en: List
eo: Listo

en: Confirm
eo: Konfirmu

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Remove
eo: Forigu

en: Download
eo: Elŝutu

en: Edit
eo: Redaktu

en: Search
eo: Serĉu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Go to previous page
eo: Iru al antaŭa paĝo

en: Go to next page
eo: Iru al proksima paĝo

en: Import
eo: Importu

en: Export
eo: Eksportu

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Save
eo: Konservu

en: Help
eo: Helpo

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Add
eo: Aldonu

en: Refresh
eo: Renovigu

en: Upload
eo: Alŝutu

en: Configure
eo: Agordu

en: Create
eo: Kreu

en: Page title
eo: Paĝa titolo

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Navigation
eo: Navigado

en: Log in
eo: Ensalutu

en: Uninstall
eo: Malinstalu

en: Log out
eo: Elsaluti

en: Attach
eo: Alkroĉu

en: Apply
eo: Apliku

en: Go to first page
eo: Iru al unua paĝo

en: Go to last page
eo: Iru al fina paĝo

en: Search form
eo: Serĉformularo

en: Powered by Drupal
eo: Povigata per Drupalo
