Rigel (5.0.0) - en to eu translation catalogue (58 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Approve
eu: Onartu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Content
eu: Edukia

en: List
eu: Zerrenda

en: Confirm
eu: Baieztatu

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Download
eu: Deskargatu

en: Edit
eu: Editatu

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Go to previous page
eu: Joan aurreko orrira.

en: Go to next page
eu: Joan hurrengo orrira.

en: Import
eu: Inportatu

en: Export
eu: Esportatu

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Save
eu: Gorde

en: Help
eu: Laguntza

en: Update
eu: Eguneratu

en: Add
eu: Gehitu

en: Manage
eu: Kudeatu

en: Refresh
eu: Berritu

en: Upload
eu: Igo

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: Create
eu: Sortu

en: Page title
eu: Orriaren izenburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Navigation
eu: Nabigazioa

en: Log in
eu: Sartu

en: Uninstall
eu: Desinstalatu

en: Install
eu: Instalatu

en: Tools
eu: Tresnak

en: Close
eu: Itxi

en: Messages
eu: Mezuak

en: Log out
eu: Irten

en: Attach
eu: Erantsi

en: Tabs
eu: Fitxak

en: Apply
eu: Ezarri

en: Go to first page
eu: Joan lehen orrira

en: Go to last page
eu: Joan azken orrira.

en: Copy
eu: Kopiatu

en: Add another item
eu: Gehitu elementu berria

en: Restore
eu: Leheneratu

en: Main navigation
eu: Nabigazio nagusia

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: Search form
eu: Bilaketa formularioa

en: Powered by Drupal
eu: Drupal-ekin indartua

en: Breadcrumbs
eu: Ogi-apurrak

en: Page top
eu: Orriaren burua

en: Page bottom
eu: Orriaren behean

en: Main page content
eu: Orrialde nagusiaren edukia

en: Highlighted
eu: Nabarmendua

en: User account menu
eu: Erabiltzaile kontuaren menua
