Rigel (5.0.10) - en to lo translation catalogue (18 entries)

en: Home
lo: ຫນ້າຫລັກ

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Search
lo: ຄົ້ນຫາ

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: Help
lo: ຊ່ວຍເຫຼືອ

en: Footer
lo: ພາກສ່ວນດ້ານລຸ່ມ

en: Log in
lo: ເຂົ້າສູ່ລະບົບ

en: Log out
lo: ອອກຈາກລະບົບ

en: Skip to main content
lo: ຂ້າມໄປຫາເນື້ອໃນຕົ້ນຕໍ

en: Search form
lo: ແບບຟອມການຄົ້ນຫາ

en: Powered by Drupal
lo: ລະບົບປະຕິບັດງານຫຼັກໂດຍ Drupal

en: Page top
lo: ດ້ານເທີງຂອງໜ້າ

en: Page bottom
lo: ດ້ານລຸ່ມຂອງໜ້າ

en: Main page content
lo: ເນື້ອໃນຂອງໜ້າຫຼັກ

en: Highlighted
lo: ຈຸດເດັ່ນ
