Rigel (5.0.2) - en to oc translation catalogue (62 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Approve
oc: Aprovar

en: Delete
oc: Suprimir

en: Content
oc: Contengut

en: List
oc: Listar

en: Confirm
oc: Confirmar

en: Cancel
oc: Anullar

en: Remove
oc: Levar

en: Download
oc: Telecargament

en: Edit
oc: Modificar

en: Search
oc: Recercar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Settings
oc: Paramètres

en: Go to previous page
oc: Anar a la pagina precedenta

en: Go to next page
oc: Anar a la pagina seguenta

en: Import
oc: Importar

en: Export
oc: Exportar

en: Preview
oc: Apercebut

en: Save
oc: Enregistrar

en: Help
oc: Ajuda

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Add
oc: Apondre

en: Manage
oc: Gerir

en: Refresh
oc: Refresca

en: Upload
oc: Transferiment de fichièrs

en: Configure
oc: Configurar

en: Create
oc: Crear

en: Page title
oc: Títol de la pagina

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Filter
oc: Filtrar

en: Navigation
oc: Navigacion

en: Log in
oc: Se connectar

en: Uninstall
oc: Desinstallar

en: Install
oc: Installar

en: Close
oc: Tampar

en: Messages
oc: Messatges

en: Accept
oc: Acceptar

en: Log out
oc: Se desconnectar

en: Attach
oc: Estacar

en: Tabs
oc: Onglets

en: Apply
oc: Aplicar

en: Go to first page
oc: Anar a la primièra pagina

en: Go to last page
oc: Anar a la darrièra pagina

en: Copy
oc: Copiar

en: Add another item
oc: Apondètz un autre element

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: Primary
oc: Primaire

en: Secondary
oc: Secondaire

en: Download feature
oc: Telecargar la foncionalitat (feature)

en: Search form
oc: Formulari de recèrca

en: Powered by Drupal
oc: Propulsat per Drupal

en: Page top
oc: Naut de la pagina

en: Page bottom
oc: Bas de la pagina

en: Main page content
oc: Contengut de la pagina principala

en: Update style
oc: Actualiza l'estil

en: Add effect
oc: Apondètz l'efièit

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia

en: Footer background
oc: Rèireplan del pè de pagina

en: Add and configure
oc: Apondre e configurar
