Rigel (5.0.6) - en to os translation catalogue (24 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: Approve
os: Сфидаргонд чындæуæд

en: Delete
os: Аппар

en: Content
os: Мидис

en: List
os: Номхыгъд

en: Confirm
os: Афтæ у

en: Cancel
os: Аппар

en: Remove
os: Схаф

en: Download
os: Рахæсс

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Search
os: Агуырд

en: Reset
os: Раздæрау

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Go to previous page
os: Раздæры фарсмæ

en: Go to next page
os: Рахиз дарддæры фарсмæ

en: Import
os: Импорт

en: Export
os: Экспорт

en: Preview
os: Развæлгъау фенд

en: Save
os: Ныффысс

en: Help
os: Æмбарынгæнæн

en: Update
os: Сног кæн

en: Add
os: Бафтау

en: Refresh
os: Сног кæн
