Rigel (5.0.6) - en to sq translation catalogue (37 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: Delete
sq: Fshij

en: Content
sq: Përmbajtja

en: List
sq: Lista

en: Confirm
sq: Konfirmo

en: Cancel
sq: Anulo

en: Remove
sq: Hiq

en: Download
sq: Metoda e shkarkimeve

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Go to previous page
sq: Shko tek faqja paraardhëse

en: Go to next page
sq: Shko tek faqja në vazhdim

en: Import
sq: Importo

en: Export
sq: Eksporto

en: Preview
sq: Shikoje

en: Save
sq: Ruaj

en: Help
sq: Ndihmë

en: Update
sq: Rifresko

en: Upload
sq: Ngarkimi

en: Configure
sq: Konfigurimi

en: Create
sq: Krijo

en: Page title
sq: Titulli i faqes

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Filter
sq: Filtri

en: Navigation
sq: Lundrimi

en: Log in
sq: Identifikohu

en: Uninstall
sq: Çinstalo

en: Install
sq: Instalo

en: Log out
sq: Dalja

en: Attach
sq: Bashkangjit

en: Go to first page
sq: Shko tek faqja e parë

en: Go to last page
sq: Shko tek faqja e fundit

en: Search form
sq: Formulari i kërkimit

en: Powered by Drupal
sq: Fuqizuar nga Drupal
