Rigel (5.0.7) - en to bs translation catalogue (41 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: Delete
bs: Briši

en: Content
bs: Sadržaj

en: List
bs: Izlistaj

en: Confirm
bs: Potvrdi

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Remove
bs: Ukloni

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Search
bs: Pretraga

en: Settings
bs: Postavke

en: Go to previous page
bs: Idi na prethodnu stranu

en: Go to next page
bs: Idi na iduću stranu

en: Import
bs: Uvezi

en: Export
bs: Izvezi

en: Preview
bs: Pregled

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Help
bs: Pomoć

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Add
bs: Dodaj

en: Configure
bs: Podešavanje

en: Page title
bs: Naslov stranice

en: Navigation
bs: Navigacija

en: Log in
bs: Prijavi se

en: Uninstall
bs: Deinstalacija

en: Tools
bs: Alati

en: Messages
bs: Poruke

en: Log out
bs: Odjavi se

en: Tabs
bs: Tabovi

en: Apply
bs: Primjeni

en: Add another item
bs: Dodaj još jednu stavku

en: Main navigation
bs: Glavna navigacija

en: Primary tabs
bs: Primarni tabovi

en: Secondary tabs
bs: Sekundarni tabovi

en: Search form
bs: Forma za pretragu

en: Powered by Drupal
bs: Napravljeno na Drupalu

en: Breadcrumbs
bs: Putanje (breadcrumbs)

en: Main page content
bs: Sadržaj glavne stranice

en: Site branding
bs: Osnovne informacije o stranici

en: Primary admin actions
bs: Primarne admin akcije

en: User account menu
bs: Korisnički meni
