Rigel (5.0.7) - en to ug translation catalogue (39 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Content
ug: مەزمۇن

en: List
ug: تىزىملىك

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Go to previous page
ug: ئالدىنقى بەتكە قايتىش

en: Go to next page
ug: كىيىنكى بەت

en: Import
ug: ئىمپورت

en: Export
ug: ئېكىسپورتلاش

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Add
ug: قوشۇش

en: Refresh
ug: يېڭىلاش

en: Upload
ug: يۈكلەش

en: Create
ug: قۇرۇش

en: Page title
ug: بەت تېمىسى

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Navigation
ug: يول باشلاش

en: Log in
ug: كىرىش

en: Uninstall
ug: ئۆچۈرۈش

en: Install
ug: قاچىلاش

en: Close
ug: يېپىش

en: Log out
ug: چېكىنىش

en: Tabs
ug: جەدۋەل

en: Next page
ug: كېيىنكى بەت

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Go to first page
ug: بىرىنچى بەت

en: Go to last page
ug: ئاخىرقى بەت

en: Copy
ug: كۆچۈرۈش

en: Restore
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Search form
ug: ئىزدەش جەدۋىلى

en: Powered by Drupal
ug: سۇپىسىدىن پايدىلنىپ قۇرۇلدى Drupal

en: Page top
ug: بەت ئۈستى

en: Page bottom
ug: بەت ئاستى

en: Previous page
ug: ئالدىنقى بەت
