Rigel (6.0.0) - en to ca translation catalogue (68 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Approve
ca: Aprova

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Content
ca: Contingut

en: List
ca: Llistat

en: Confirm
ca: Confirma

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Remove
ca: Elimina

en: Download
ca: Baixa

en: Edit
ca: Edita

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Go to previous page
ca: Vés a la pàgina anterior

en: Go to next page
ca: Vés a la pàgina següent

en: Import
ca: Importa

en: Export
ca: Exporta

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Save
ca: Desa

en: Help
ca: Ajuda

en: Update
ca: Actualitza

en: Add
ca: Afegeix

en: Manage
ca: Gestiona

en: Refresh
ca: Refresca

en: Upload
ca: Puja

en: Configure
ca: Configura

en: Create
ca: Crea

en: Footer
ca: Peu

en: Filter
ca: Filtra

en: Start
ca: Inici

en: Navigation
ca: Navegació

en: Log in
ca: Entra

en: Uninstall
ca: Desinstal·la

en: Install
ca: Instal·la

en: Close
ca: Tanca

en: Accept
ca: Accepta

en: Log out
ca: Surt

en: Attach
ca: Adjunta

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: Next page
ca: Pàgina següent

en: Apply
ca: Aplica

en: Go to first page
ca: Vés a la primera pàgina

en: Go to last page
ca: Vés a la darrera pàgina

en: Copy
ca: Copia

en: Add another item
ca: Afegeix un altre element

en: Restore
ca: Restaura

en: Rebuild
ca: Torna a construir

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Footer options
ca: Opcions del peu

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: Primary
ca: Primari

en: Secondary
ca: Secundari

en: Pagination
ca: Paginació

en: Page top
ca: Part superior de la pàgina

en: Page bottom
ca: Part inferior de la pàgina

en: Update style
ca: Actualitza l'estil

en: Add effect
ca: Afegeix l'efecte

en: Highlighted
ca: Destacat

en: Footer background
ca: Fons del peu

en: Previous page
ca: Pàgina anterior

en: Dark
ca: Fosc

en: Top Bar
ca: Barra superior

en: Last page
ca: Última pàgina

en: First page
ca: Primera pàgina

en: Install and set as default
ca: Instal·la'l i estableix-lo com a predeterminat

en: Submitted by @author_name on @date
ca: Enviat per @author_name el @date
