Rigel (6.0.11) - en to my translation catalogue (36 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: List
my: စာရင်း

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Download
my: ဆွဲချရယူရန်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Search
my: ရှာရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Go to previous page
my: ယခင်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Go to next page
my: နောက်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Import
my: သွင်းရန်

en: Export
my: ပြန်ထုတ်ရန်

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Help
my: အကူအညီ

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: Manage
my: စီမံခန့်ခွဲရန်

en: Page title
my: စာမျက်နှာ၏ ခေါင်းစဉ်

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Navigation
my: သွားလာရန်

en: Log in
my: ၀င်ရန်

en: Tools
my: ကိရိယာများ

en: Log out
my: ထွက်ရန်

en: Go to first page
my: ပထမဆုံးစာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Go to last page
my: နောက်ဆုံးစာမျက်နှာသို့ သွားရန်

en: Copy
my: ကူးရန်

en: Skip to main content
my: အဓိကအကြောင်းအရာသို့ သွားမည်

en: Font family
my: စာလုံးပုံစံ မိသားစုများ

en: Search form
my: ရှာဖွေရန်

en: Powered by Drupal
my: Drupal ဖြင့်ဖန်တီးသည်။

en: Main page content
my: အဓိကစာမျက်နှာပါ အကြောင်းအရာ
