Rigel (6.0.12) - en to nl translation catalogue (79 entries)

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Approve
nl: Goedkeuren

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Content
nl: Inhoud

en: List
nl: Lijst

en: Confirm
nl: Bevestigen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Download
nl: Downloaden

en: Edit
nl: Bewerken

en: Search
nl: Zoeken

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Settings
nl: Instellingen

en: Go to previous page
nl: Ga naar vorige pagina

en: Go to next page
nl: Ga naar volgende pagina

en: Import
nl: Importeren

en: Export
nl: Exporteren

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Save
nl: Opslaan

en: Update
nl: Bijwerken

en: Add
nl: Toevoegen

en: Manage
nl: Beheren

en: Refresh
nl: Verversen

en: Upload
nl: Uploaden

en: Configure
nl: Instellen

en: Create
nl: Aanmaken

en: Page title
nl: Paginatitel

en: Footer
nl: Voet

en: Start
nl: Begin

en: Navigation
nl: Navigatie

en: Log in
nl: Inloggen

en: Uninstall
nl: Deïnstalleren

en: Install
nl: Installeren

en: Tools
nl: Hulpmiddelen

en: Close
nl: Sluiten

en: Messages
nl: Berichten

en: Accept
nl: Accepteren

en: Log out
nl: Uitloggen

en: Attach
nl: Bijvoegen

en: Review
nl: Overzicht

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: Next page
nl: Volgende pagina

en: Apply
nl: Toepassen

en: Go to first page
nl: Ga naar eerste pagina

en: Go to last page
nl: Ga naar laatste pagina

en: Copy
nl: Kopiëren

en: Add another item
nl: Item toevoegen

en: Restore
nl: Herstellen

en: Rebuild
nl: Opnieuw bouwen

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Font family
nl: Fontfamilie

en: Main navigation
nl: Hoofdnavigatie

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: Primary
nl: Primair

en: Secondary
nl: Secundair

en: Download feature
nl: Feature downloaden

en: Pagination
nl: Paginering

en: Search form
nl: Zoekveld

en: Powered by Drupal
nl: Gebouwd met Drupal

en: Breadcrumbs
nl: Kruimelpad

en: Page top
nl: Bovenkant pagina

en: Page bottom
nl: Onderkant pagina

en: Theme color
nl: Themakleur

en: Main page content
nl: Primaire inhoud van de pagina

en: Update style
nl: Stijl bijwerken

en: Add effect
nl: Effect toevoegen

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

en: Footer background
nl: Achtergrond voet

en: Previous page
nl: Vorige pagina

en: Dark
nl: Donker

en: Add and configure
nl: Toevoegen en configureren

en: Last page
nl: Laatste pagina

en: Site branding
nl: Branding van de website

en: First page
nl: Eerste pagina

en: Install and set as default
nl: Installeren en als standaard instellen

en: Submitted by @author_name on @date
nl: Ingediend door @author_name op @date

en: Primary admin actions
nl: Primaire beheeracties

en: User account menu
nl: Gebruikersmenu
