Rigel (6.0.6) - en to lt translation catalogue (60 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Approve
lt: Patvirtinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Content
lt: Turinys

en: List
lt: Sąrašas

en: Confirm
lt: Patvirtinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Import
lt: Importuoti

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Save
lt: Saugoti

en: Help
lt: Pagalba

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Add
lt: Pridėti

en: Manage
lt: Valdyti

en: Refresh
lt: Atnaujinti

en: Upload
lt: Įkelti

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Create
lt: Kurti

en: Footer
lt: Poraštė

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Start
lt: Pradžia

en: Navigation
lt: Navigacija

en: Log in
lt: Prisijungti

en: Uninstall
lt: Pašalinti

en: Install
lt: Įdiegti

en: Close
lt: Uždaryti

en: Log out
lt: Atsijungti

en: Attach
lt: Prisegti

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Next page
lt: Sekantis puslapis

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Go to first page
lt: Eiti į pirmą puslapį

en: Go to last page
lt: Eiti į paskutinį puslapį

en: Copy
lt: Kopijuoti

en: Add another item
lt: Pridėti dar vieną

en: Restore
lt: Atstatyti

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Pagination
lt: Puslapiavimas

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: Update style
lt: Atnaujinti stilių

en: Add effect
lt: Pridėti efektą

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Footer background
lt: Poraštės fonas

en: Previous page
lt: Buvęs puslapis

en: Dark
lt: Tamsiai

en: Install and set as default
lt: Įdiegti ir nustatyti kaip numatytąją

en: Submitted by @author_name on @date
lt: Paskelbė @author_name - @date
