Rigel (6.0.7) - en to az translation catalogue (49 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Approve
az: Təsdiq edin

en: Delete
az: Sil

en: Content
az: Məzmun

en: List
az: Siyahı

en: Confirm
az: Təsdiq edin

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Download
az: Yüklə

en: Edit
az: Dəyiş

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: Import
az: İmport

en: Export
az: Eksport

en: Preview
az: Önizləmə

en: Save
az: Saxla

en: Help
az: Dəstək

en: Update
az: Yeniləmə

en: Add
az: Əlavə et

en: Manage
az: İdarə et

en: Refresh
az: Yenilə

en: Upload
az: Yükləmə

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: Create
az: Yaradıldı

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Navigation
az: Naviqasiya

en: Log in
az: Loqin

en: Uninstall
az: Silin

en: Install
az: Yükləmek

en: Close
az: Bağlı

en: Log out
az: Çıxış

en: Tabs
az: Tablar

en: Next page
az: Növbəti səhifə

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Go to first page
az: Birinci səhifəyə keçin

en: Go to last page
az: Son səhifəyə keçin

en: Copy
az: Köçür

en: Add another item
az: Başqa bir element əlavə edin

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: Pagination
az: Səhifələmə

en: Page top
az: Səhifənin yuxarısı

en: Page bottom
az: Səhifənin aşağısı

en: Add effect
az: Effekt əlavə edin
