Rigel (6.0.7) - en to hr translation catalogue (51 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Approve
hr: Odobri

en: Delete
hr: Ukloni

en: Content
hr: Sadržaj

en: List
hr: Popis

en: Confirm
hr: Potvrdite

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Remove
hr: Ukloni

en: Download
hr: Preuzimanje

en: Edit
hr: Uredi

en: Search
hr: Pretraga

en: Reset
hr: Poništi

en: Settings
hr: Postavke

en: Go to previous page
hr: Idi na prethodnu stranicu

en: Go to next page
hr: Idi na sljedeću stranicu

en: Import
hr: Uvezi

en: Export
hr: Izvezi

en: Preview
hr: Pregled

en: Save
hr: Spremi

en: Help
hr: Pomoć

en: Update
hr: Osvježi

en: Add
hr: Dodaj

en: Manage
hr: Upravljaj

en: Refresh
hr: Osvježi

en: Upload
hr: Otpremi

en: Configure
hr: Prilagodi

en: Create
hr: Stvori

en: Footer
hr: Podnožje

en: Filter
hr: Pročisti

en: Start
hr: Početak

en: Navigation
hr: Navigacija

en: Log in
hr: Prijava

en: Uninstall
hr: Deinstaliraj

en: Install
hr: Instaliraj

en: Log out
hr: Odjava

en: Attach
hr: Priloži

en: Review
hr: Provjeri

en: Apply
hr: Primjeni

en: Go to first page
hr: Idi na prvu stranicu

en: Go to last page
hr: Idi na posljednju stranicu

en: Add another item
hr: Dodaj sljedeću stavku

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: Page top
hr: Vrh stranice

en: Page bottom
hr: Dno stranice

en: Update style
hr: Osvježi stil

en: Add effect
hr: Dodaj efekt

en: Highlighted
hr: Istaknuto

en: Footer background
hr: Pozadina podnožja
