Rigel (6.0.7) - en to sl translation catalogue (38 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Approve
sl: Odobri

en: Delete
sl: Izbriši

en: Content
sl: Vsebine

en: List
sl: Seznam

en: Confirm
sl: Potrdi

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Remove
sl: Odstrani

en: Download
sl: Prenesi

en: Edit
sl: Uredi

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Go to previous page
sl: Pojdi na prejšnjo stran

en: Go to next page
sl: Pojdi na naslednjo stran

en: Import
sl: Uvozi

en: Export
sl: Izvoz

en: Preview
sl: Predogled

en: Save
sl: Shrani

en: Help
sl: Pomoč

en: Update
sl: Posodobitev

en: Add
sl: Dodaj

en: Refresh
sl: Osveži

en: Upload
sl: Nalaganje

en: Configure
sl: Nastavi

en: Footer
sl: Noga

en: Navigation
sl: Navigacija

en: Log in
sl: Prijava

en: Uninstall
sl: Odstrani

en: Close
sl: Zapri

en: Log out
sl: Odjavi se

en: Attach
sl: Pripni

en: Go to first page
sl: Pojdi na začetno stran

en: Go to last page
sl: Pojdi na zadnjo stran

en: Add another item
sl: Dodaj še eno...

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki
