Rigel (6.0.8) - en to lv translation catalogue (55 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Approve
lv: Apstiprināt

en: Delete
lv: Dzēst

en: Content
lv: Saturs

en: List
lv: Saraksts

en: Confirm
lv: Apstiprināt

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: Edit
lv: Labot

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Go to previous page
lv: Uz iepriekšējo lapu

en: Go to next page
lv: Uz nākamo lapu

en: Import
lv: Importēt

en: Export
lv: Eksportēt

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Help
lv: Palīdzība

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Add
lv: Pievienot

en: Manage
lv: Pārvaldīt

en: Refresh
lv: Atsvaidzināt

en: Upload
lv: Augšupielādēt

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Create
lv: Izveidot

en: Footer
lv: Kājene

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Start
lv: Sākt

en: Navigation
lv: Navigācija

en: Log in
lv: Pieslēgties

en: Uninstall
lv: Atinstalēt

en: Install
lv: Instalēt

en: Close
lv: Aizvērt

en: Log out
lv: Iziet

en: Attach
lv: Pievienot

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Next page
lv: Nākamā lapa

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Go to first page
lv: Doties uz pirmo lapu

en: Go to last page
lv: Doties uz pēdējo lapu

en: Copy
lv: Kopēt

en: Add another item
lv: Pievienot vēl vienu vienumu

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: Page top
lv: Lapas augša

en: Page bottom
lv: Lapas apakšpuse

en: Update style
lv: Atjaunināt stilu

en: Add effect
lv: Pievienot efektu

en: Highlighted
lv: Izgaismots

en: Footer background
lv: Kājenes fons

en: Install and set as default
lv: Instalēt un iestatīt kā noklusējuma
