Rigel (7.0.3) - en to kk translation catalogue (40 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Approve
kk: Қабылдау

en: Delete
kk: Өшіру

en: Content
kk: Контент

en: List
kk: Көрсету

en: Confirm
kk: Растау

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Remove
kk: Өшіру

en: Download
kk: Жүктеу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Go to previous page
kk: Алдыңғы бетке көшу

en: Go to next page
kk: Келесі бетке көшу

en: Import
kk: Импорт

en: Export
kk: Экспорт

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Save
kk: Сақтау

en: Help
kk: Көмек

en: Update
kk: Жанарту

en: Upload
kk: Жүктеу

en: Configure
kk: Баптау

en: Create
kk: Қосу

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Page
kk: Бет

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Navigation
kk: Навигация

en: Log in
kk: Кіру

en: Uninstall
kk: Жою

en: Messages
kk: Хаттар

en: Log out
kk: Шығу

en: Attach
kk: Қосу

en: Go to first page
kk: Бірінші бетке көшу

en: Go to last page
kk: Соңғы параққа көшу

en: Search form
kk: Іздестіру формасы

en: Powered by Drupal
kk: Drupal-да жұмыс істейді

en: Status message
kk: Статус хабарламасы
