Rijksvideo (1.0.4) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Thumbnail
pt: Miniatura

en: Media
pt: Mídia

en: Duration
pt: Duração

en: Caption
pt: Legenda

en: Dutch
pt: Holandês

en: Audio description
pt: Descrição do áudio
