Rijksvideo (1.0.5) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Thumbnail
tr: Küçük görsel

en: Media
tr: Medya

en: Downloads
tr: İndirmeler

en: Duration
tr: Süre

en: Caption
tr: Başlık

en: Dutch
tr: Hollandaca
