React JSONSchema Form (1.0.0-alpha28) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Enable
af: Aktiveer

en: Link
af: Skakel

en: View
af: Wys

en: Upload
af: Oplaai

en: Continue
af: Gaan voort

en: Text format
af: Teksformaat
