React JSONSchema Form (1.0.0-alpha28) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: View
am: ትይታ

en: ID
am: አይዲ

en: Custom
am: ብጁ

en: Text format
am: ፅሁፍ ቅርፀት
