React JSONSchema Form (1.0.0-alpha28) - en to bn translation catalogue (11 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Enable
bn: কার্যকর

en: Link
bn: লিঙ্ক

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Upload
bn: আপলোড

en: Continue
bn: এগিয়ে চল

en: Url
bn: ইউআরএল

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Text format
bn: লেখার ফরম্যাট
