React JSONSchema Form (1.0.0-alpha28) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Enable
bs: Omogući

en: Label
bs: Oznaka

en: View
bs: Pregled

en: Continue
bs: Nastavi

en: Custom
bs: Prilagođen
