React JSONSchema Form (1.0.0-alpha28) - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Enable
cs: Zapnout

en: Link
cs: Odkaz

en: Label
cs: Popisek

en: View
cs: Zobrazit

en: link
cs: odkaz

en: Upload
cs: Nahrát

en: Continue
cs: Pokračovat

en: Custom
cs: Vlastní

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: About
cs: Popis

en: Text format
cs: Formát textu

en: content @type: deleted @label.
cs: obsah @type: smazán @label
