React JSONSchema Form (1.0.0-alpha28) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Enable
cy: Galluogi

en: Link
cy: Dolen

en: View
cy: Gweld

en: link
cy: dolen

en: Upload
cy: Llwytho i fyny

en: Continue
cy: Parhau

en: Custom
cy: Addasu

en: Text format
cy: Fformat testun
