React JSONSchema Form (1.0.0-alpha28) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Cancel
da: Annullér

en: Enable
da: Aktivér

en: Label
da: Etiket

en: View
da: Vis

en: Continue
da: Fortsæt

en: Url
da: URL

en: Custom
da: Tilpasset

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: Machine name
da: Internt navn

en: Skip to main content
da: Gå til hovedindhold

en: About
da: Om

en: Text format
da: Tekstformat

en: Changing the text format to %text_format will permanently remove content that is not allowed in that text format.<br><br>Save your changes before switching the text format to avoid losing data.
da: Ændre tekstformatet til %text_format vil permanent fjerne indhold, der ikke er tilladt i denne tekstformat.<br><br>Gemme ændringerne før du skifter til en tekstformat for at undgå at miste data.

en: Change text format?
da: Skift tekstformat?
