React JSONSchema Form (1.0.0-alpha28) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: View
dz: སྟོན་

en: Upload
dz: མངོན་གསལ་འབད་

en: Continue
dz: འཕྲོ་མཐུད་

en: Url
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་
