React JSONSchema Form (1.0.0-alpha28) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Link
eo: Ligilo

en: Label
eo: Etikedo.

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: Upload
eo: Alŝutu

en: Continue
eo: Daŭrigu

en: Url
eo: URL

en: Custom
eo: Propra

en: Text format
eo: Tekstformato
