React JSONSchema Form (1.0.0-alpha28) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Cancel
et: Tühista

en: Enable
et: Luba

en: Label
et: Nimetus

en: View
et: Kuva

en: Upload
et: Üleslaadimine

en: Continue
et: Jätka

en: Custom
et: Kohandatud

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: About
et: Programmist

en: Text format
et: Tekstivorming

en: Changing the text format to %text_format will permanently remove content that is not allowed in that text format.<br><br>Save your changes before switching the text format to avoid losing data.
et: Tekstiformaadi %text_format muutmine eemaldab jäädavalt sisu, mis ei ole lubatud selles formaadis.<br><br>Salvesta oma muudatused enne tekstiformaadi vahetust andmekao vältimiseks.

en: Change text format?
et: Kas sa soovid muuta tekstiformaati?

en: Entity browser
et: Olemi lehitseja
